NK Rudar dobio i reprezentativku!

Novopečena reprezentativka Tara Verbanac s loptom

Nakon što je Andrej Prskalo pozvan u seniorsku reprezentaciju, Labin se smije ponositi još jednim reprezentativnim pozivom. Ovih je dana na mail kluba stigao poziv za Taru Verbanac, 13-godišnju nogometašicu našeg kluba.

Na službenom klupskom slikanju

Tara je počela trenirati nogomet prije pet godina kod trenera Vedrana Kovačevića u NK Rapcu, a danas je stalan član mlađepionirske (U13) momčadi Rudara. Njen trener Dean Načinović kratko je komentirao prvi ženski reprezentativni poziv u naš klub:

„Ovo je samo plod predanog rada Tare i njena želja, u kombinaciji s talentom, za napredak. Sigurno je da smo svi ponosni i sretni što imamo reprezentativku u klubu, ali ona je to i zaslužila pa mogu reći da je bilo samo pitanje vremena.“ Okupljanje U16 ženske reprezentacije je u petak, 06.01.2017 u Zagrebu, a osim Tare, iz Istre je pozvana još samo vratarka Istre 1961, Danijela Vidović.

Updated: 28/12/2016 — 10:44