Usprkos sjajnoj suboti, nedjelja spustila učinak ispod 50%

klikni za povećanje slike

Nakon sjajne subote, omladinski pogon NK Rudar imao je znatno lošiju nedjelju, pa uspjeh nije ostao iznad polovičan; osvojeno je 11 od mogućih 24 boda. Odličnu utakmicu odigrali su sve tri pionirske selekcije, a ona mlađa U13 selekcije (mlađi pioniri) pobijedili su golom Adina Halilčevića Istru iz Tara te su mladi nogometaši Dorisa Fonovića ostali na prvom mjestu ljestvice lige NSŽI. Istaknuti treba i njegovog kolegu mlađeg pionira Benjamina Černjula koji je za stariju selekciju na Krku postigao čak tri gola u 25 minuta. Spomenimo da je ovaj vikend, ne računajući seniore, dres Rudara nosilo 112 igrača u službenim utakmicama.

U9 JUG

MLADOST – RUDAR 2:2

Strijelci: Antonio Juretić i Tony Vlačić

RUDAR: Juričić, Diminić, Grižančić, Mauro, Jelić, Juretić, Kos, Memić, Radić, Mitrović, Vlačić, Osmić, Sprčić, Mrkaljević, Aliu

Trener: Alen RAŠUO


U11 JUG B

MEDULIN 1921 – RUDAR 3:0

RUDAR: Malkić, Goletić, Aletić, Mešanović, Klapčić, Šehić, Barišić, Smolica, Krasnići, Malić, Mehmedović

Trener: Dino ČERNJUL


U11 JUG A

MLADOST – RUDAR 1:1

Strijelac: Enrico Milevoj

RUDAR: Todorović, Musić, Movrić, Milevoj, Jakovljević, Lanca, Franković A., Načinović, Vretenar, Blašković, Smoković

Trener: Almir MEHIĆ


MLAĐI PIONIRI LIGA NSŽI

RUDAR II – ISTRA /T/ 1:0

Strijelac: Adin Halilčević

RUDAR: Terzić, Filipas, Radola, Mohorović L., Načinović M., Franković, Zupičić, Mustafa, Halilčević, Biljuh, Kiršić, Todorović, Brnjac, Martić, Lanca, Nišić, Nedog

Trener: Doris FONOVIĆ


MLAĐI PIONIRI NS RIJEKA

KRK – RUDAR 0:5

Strijelci: 0:1 Čenaj 3′, 0:2 Černjul B. 10′, 0:3 Černjul B. 13′, 0:4 Černjul B. 35′, 0:5 Karić 52′

RUDAR: Katičić, Rošić, Kalebić Osip, Rašuo, Terković, Peršić, Karić, Burul, Čenaj, Černjul, Miskić, Pappalardo, Stojak, Franković, Rocco

Trener: Dean NAČINOVIĆ


STARIJI PIONIRI NS RIJEKA

KRK – RUDAR 0:4

Strijelci: 0:1 Osmić 4′, 0:2 Osmić 43′, 0:3 Hrvat 51′, 0:4 Hrvat 69′

RUDAR: Basanić, Kocijel, Škopac, Kos, Osmić, Halilčević, Juričić, Malkić, Hrvat, Lazarić, Faraguna

Još su igrali: Begović, Maslić, Tenčić, Peruško, Belušić, Murtić

Trener: Dario MILEVOJ


KADETI NS RIJEKA

OPATIJA – RUDAR 2:0

RUDAR: Smolica (od 62. Damjanić), Dragovina, Baskijera, Vidak, Biljuh, Blašković (od 77. Halilčević), Černjul M. (od 77. Škopac), Bembić, Biletić, Načinović (od 44. Stojić), Okanović

Trener: Dragan NAČINOVIĆ


JUNIORI NS RIJEKA

OPATIJA – RUDAR 4:1 

Strijelac: 4:1 Klapčić 90′

RUDAR: Blažina, Batelić (od 75. Peršić N.), Peršić S., Ivančić, Kozić, Licul M., Belo, Bugarin, Gušić, Vidas (od 65. Klapčić M.), Maksenčuk

Trener: Robi ČALOVIĆ