Bogat vikend je za nama

Vikend je započeo prvenstvenim utakmicama kategorija U13 i U15 koji su u sklopu 17. kola 1.NL NS Rijeka, gostovali u Novom Vinodolskom kod vršnjaka NK Vinodol. Utakmica ekipa U13 bila je neizvjesna samo prvih 20-tak minuta, kada su naši dečki igrali sa dosta grča, ali su nakon vodstva  4:1  “otpustili kočnice” pa je konačan rezultat utakmice  završio visokih 12:1. U pobjedi naše ekipe sudjelovao je Lukas Zustović sa 5 zgoditaka, Paolo Gržan sa 2, te Noel Švić, Lovro Višnjić, Erik Orlić, Kevin Zukanović i Andy Tenčić po 1 zgoditak. Ekipe U15 je također bila uvjerljiva i pobijedila rezultatom 4:0,a od samog  početku se vidjelo da su naši dečki kvalitetniji, ali od velikog broja  prilika,  uspjeli su realizirati njih četiri. Strijelci za našu ekipu bili su Alan Faraguna i Ricardo Fonović po dva puta. Istoga dana su naše ekipe U12 i U14 na umjetnoj travi Vinež, odmjerile nogometne vještine sa Porečanima, nogometašima Jadrana. Ekipa U12 je poražena rezultatom 5:0, ali sam rezultat nije mjerilo prikazanog na toj utakmici. Naši dečki su bili u većem dijelu utakmice igrački bolji, no u izglednim , stopostotnim situacijama nisu uspijevali postići pogotke. Za razliku od mlađih, ekipa U14 je uspjela u tome segmentu i na kraju u vrlo zanimljivoj utakmici odigrala 3:3 sa vrlo dobrim Porečanima. Strijelci za našu ekipu bili su Nicolas Tireli, Dalen Kurpejović, te Endi Zidarić.  Nedjeljno jutro započelo je utakmicama na Gradskom stadionu u Labinu gdje je ekipa  U11 B odmjerile vještine sa nogometašima Velog Vrha. Gledali smo vrlo dinamičnu utakmicu, a malo bolji su bili naši dečki koji su golovima Evana Golje 2, i Ivana Verbanca 2, pobijedili rezultatom 3:0. U gotovo isto vrijeme naše ekipe U9 i U11 gostovale su u Žminju protiv ekipa istoimenog nogometnog kluba. U obje konkurencije Kovarići su bili bolji od čvrstih Žminjaca, rezultatom 4:1, odnosno 2:1. Strijelci za ekipu U9 u pobjedi 4:1 bili su Tony Licul 2 , te Marino Čikor i Matteo Martinčić 1,  dok su strijelci za U11 bili Toni Zustović i Matej Krajcar. Popodnevni nedjeljni termini, rezervirani su za kadete i juniore koji su nakon utakmice U11B istrčali na  travnjak Gradskoga stadiona, a za protivnike su imali nogometaše NK Halubjan iz Viškova u sklopu 13.kola 1.NL NS Rijeka. Gledali smo  vrlo dobre  i zanimljive  utakmice u obje konkurencije u kojima su na kraju naše ekipe pobijedile rezultatima 2:1 i 3:1. Kadeti su imali dosta prilika i za veći krajnji rezultat, ali su napadači bili dosta neprecizni. Strijelci u pobjedi bili su Fran Faraguna i Antoan Načinović. Juniorska utakmica je također bila otvorena, napadačka sa obje strane pa time i vrlo zanimljiva, a naši dečki su nakon minusa od jednog gola uspjeli preokrenuti rezultat, te na kraju pobijediti rezultatom 3:1. Strijelci za našu ekipu bili su Demis Seo Salihović, Mateo Movrić i Laris Karić. Bravo svima!!

Updated: 26/03/2024 — 18:47