Iza OP je četvrti tjedan priprema

Selekcije omladinskog pogona kluba završile su i četvrti tjedan priprema za 2.dio sezone. Najprije je za vikend, preciznije subotu, selekcija U11 istrčala na Buzetski parket i bila igrački, ali i rezultatski vrlo uspješna. U  tri odigrane utakmice stigla je do tri uvjerljive pobjede protiv Buzeta, Buzeta 2 i Žminja, a sve u sklopu zimske malonogometne  lige NSŽI-a koja se nastavlja i slijedećeg vikenda. Istoga dana je juniorska momčad odigrala prijateljsku utakmicu na umjetnoj travi – Vinež gdje je visokim rezultatom 12:0, pobijedila seniorsku momčad NK Rabac, te time najavila obećavajuće proljeće u 1.NL NS Rijeka. Nedjeljnim, jutarnjim utakmicama zimske malonogometne lige NSŽI-a, na Buzetski parket je istrčala najmlađa selekcija kluba, ekipa  U9 koja je kao i starija kategorija U11 iz tri odigrane utakmice protiv Buzeta, Buzeta 2 i Buja, pobijedila u sve tri, te ih slijedeći vikend očekuju novi izazovi u zimskoj malonogometnoj ligi. Bravo Kovarići! Također u  nedjelju, naša ekipa U13 je nastupala na memorijalnom turniru “Mrgino srce” koje se igralo na umjetnoj travi- Vinež  u organizaciji NK Iskra Vinež. Uz našu ekipu, na turniru su sudjelovale  momčadi HNK Rijeka, NK Jadran i NK Iskra Vinež. Turnir je uvjerljivo osvojila naša ekipa U13 koja je pokazala vrlo dopadljiv i kvalitetan nogomet, a posebno se to odnosi na  utakmicu sa dječacima HNK Rijeka koju su naši dečki pobijedili sa uvjerljivih 3:0. Pobjede su upisali i protiv NK Jadran iz Poreča i to rezultatom 4:1, te protiv Iskre rezultatom 1:0. Čestitke našim dečkima na prikazanoj igri, te zahvale NK Iskri na organizaciji turnira.  

Updated: 19/02/2024 — 22:17