Sjećanje na Remza Zalihića

Prije godinu dana preminuo je Remzo Zalihić, predsjednik Nogometnog kluba Rudar od 2013. do 2022. godine. Remzo je bio jedan od najistaknutijih djelatnika u labinskom, ali i istarskom sportu!

Zalihić će ostati upamćen kao uspješan i produktivan predsjednik Nogometnog kluba Rudar, koji je od 2013. godine naš klub organizacijski dignuo do zavidne razine. Prije dolaska u nogometne vode, Zalihić je ostavio dubok trag u rukometu u ulozi sportskog direktora MRK-a “Rudar”, a zbog uspjeha pridaje mu se naziv “preporoditelj labinskog muškog rukometa”. Od 2013. godine preuzeo je ulogu predsjednika NK Rudar u vrlo osjetljivom i neizvjesnom trenutku za naš klub, koji danas slovi za jednog od najstabilnijih nogometnih klubova u Istri. Remzo je svoj trag ostavio i kao sportski novinar, pokrenuvši tadašnji portal LabinSport, a današnji Istrasport. Bio je i idejni osnivač i pokretač portala Labinska komuna.

Delegacija NK Rudar je danas položila cvijeće na grob Remza Zalihića.

Dorijano Licul, Sandi Dobrić i Franko Čupić
Updated: 28/03/2023 — 15:47