Još jedan iznad polovični učinak omladinskog pogona

Karlo Peršić, strijelac pet pogodaka u subotu

Nakon prošlog vikenda koji je „rušio rekorde“ kad su u pitanju rezultati omladinskog pogona NK Rudar, stigao je još jedan u kojem je ostvaren iznad polovični učinak. Jedna selekcija nije igrala, U11A, a u ostalih sedam susreta najstariji su poraženi, kadeti i juniori, dok su mlađi bili veoma uspješniji. Treba izdvojiti mlađu momčad mlađih pionira koja je u Puli novom pobjedom skočila na drugu poziciju u ligi, iako su godinu mlađi od većine protivnika te Karla Peršića koji je u utakmici mlađih pionira protiv slabašnih Buja napravio hvalevrijedan pothvat – bio je strijelac čak pet pogodaka.

 

U9 JUG A

ISKRA – RUDAR 1:7

Strijelci: Simon Kos (2), Petar Mitrović (2), Erik Aliu, Alan Malkić i Antonio Juretić

RUDAR: Juričić, Diminić, Grižančić, Mauro, Jelić, Juretić, Kos, Memić, Radić, Mitrović, Vlačić, Mrkaljević, Sprčić, Malkić, Aliu

Trener: Alen RAŠUO

 

U11 JUG B

VODNJAN – RUDAR 1:4

Strijelci: An Lee Krasnići (2), Ivor Klapčić i Andrej Smolica

RUDAR: Malkić, Aletić, Mehmedović, Mešanović, Šehić, Klapčić, Smolica, Krasnići, Dusman, Smoković, Žunić, Malić, Goletić, Barišić, Jelušić

Trener: Dino ČERNJUL

 

MLAĐI PIONIRI NSŽI

PULA ICI – RUDAR II 0:4

Strijelci: Nikola Terković, Nikola Zupičić, Piero Stojak i Marin Biljuh

RUDAR: Terzić, Nišić, Franković S., Terković, Radola, Franković R., Zupičić, Martić, Stojak, Mustafa, Biljuh, Mohorović, Pavlić, Nedog, Faraguna, Brnjac, Filipas, Matošević

Trener: Doris FONOVIĆ

 

MLAĐI PIONIRI JPLI

RUDAR – BUJE 12:0

Strijelci: Karlo Peršić (5), Laris Karić, Anthony Fonović, Tara Verbanac, Vito Rocco i Noel Franković

 

RUDAR: Petrović, Verbanac, Halilčević, Pappalardo, Rašuo, Peršić, Karić, Franković, Fonović, Miskić, Rocco, Katičić, Vidalli, Načinović, Černjul

Trener: Dean NAČINOVIĆ

 

STARIJI PIONIRI JPLI

RUDAR – BUJE 5:0

Strijelci: Amar Pozderović, Antonio Lazarić, Paolo Juričić, Tarik Malkić i Denis Osmić

RUDAR: Basanić, Kocijel, Kos, Osmić, Juričić, Malkić, Tenčić, Peruško, Hrvat, Lazarić, Murtić

Još su igrali: Begović, Škopac, Pozderović, Vlačić, Halilčević, Maslić, Tenčić

Trener: Dario MILEVOJ

 

NS RIJEKA – SKUPINA ISTRA – KADETI

ROVINJ – RUDAR 1:0

RUDAR: Damjanić, Dragovina, Vidak (od 57. Kanciani), Biljuh (od 66. Biletić), Blašković, Černjul M., Bembić, Načinović, Okanović, Stojić

Trener: Dragan NAČINOVIĆ

 

NS RIJEKA – SKUPINA ISTRA – JUNIORI

ROVINJ – RUDAR 3:0

RUDAR: Blažina, Licul (od 72. Peršić), Batelić, Lazarić (od 64. Ivančić), Kozić (od 80. Licul), Višković, Baskijera, Belo, Bugarin, Gušić, Maksenčuk

Trener: Ljubomir VILIĆ