Kvalitetni protivnici zaustavili starije, najmlađi ovog vikenda bili raspucani

Mali nogometaši Rudara bili su ovog puta, za razliku od uobičajenih vikenda, uspješniji od starijih kolega. No, treba reći da su pionirske, kadetska i juniorska momčad za protivnike imale sjajne riječke škole nogometa.

Iako minimalan, vrlo težak poraz doživili su juniori koji su vodili 0:2 do 66. minute utakmice kada Lokomotiva smanjuje, a u 85. sudac Trbulin domaćinu dodijeljuje kazneni udarac nakon kojega „kovari“ psihički padaju pa u 89. primaju treći pogodak koji ih je odveo u poraz. Isto vodstvo imali su i mlađi pioniri kod kostrenskog Pomorca 1921, ali su uspjeli sačuvati barem bod.


U9 JUG

VALBANDON-RUDAR 0:10

Strijelci: Andrej Smolica (3), Marko Memić (2), Entoni Radić (2), Ivor Klapčić, Adan Aletić i Tony Vlačić

RUDAR: Juričić, Mehmedović, Mauro, Aletić, Klapčić, Smolica, Vlačić, Memić, Malkić, Radić, Diminić, Mitrović, Jelić, Šehić, Kos

Trener: Alen RAŠUO


U11 JUG B

RUDAR II-MARČANA 0:0

RUDAR: Todorović, Musić, Movrić, Jakovljević, Lanca, Franković A., Šiljić, Dusman, Žunić, Smoković, Milevoj, Jelušić, Blašković, Krasnići, Načinović

Trener: Mauricio KOŽLJAN


U11 JUG A

VALBANDON-RUDAR 0:3

Strijelci: Adin Halilčević (2) i Lukas Mohorović

RUDAR: Terzić, Fonović, Nedog, Banak, Mohorović L., Mohorović M., Rošić, Martić, Nišić, Miskić, Halilčević

Trener: Dino ČERNJUL


NSŽI – MLAĐI PIONIRI

RUDAR II-PULA ICI 0:0

RUDAR: Petrović, Mohorović L., Banak, Pappalardo, Načinović, Franković, Fonović, Rocco, Stojak, Tenčić M., Miskić

Još su igrali: Vidalli, Tenčić R., Filipas, Halilčević, Martić, Nedog

Trener: Doris FONOVIĆ


NS RIJEKA – MLAĐI PIONIRI

POMORAC 1921-RUDAR 2:2

Strijelci: 0:1 Antonio Lazarić 13′, 0:2 Rene Kalebić Osip 19′

RUDAR: Basanić, Verbanac, Rašuo, Faraguna, Kos, Peršić, Kalebić Osip, Karić, Lazarić, Murtić, Čenaj

Još su igrali: Katičić, Peruško, Kocijel, Sejdijaj

Trener: Dean NAČINOVIĆ


NS RIJEKA – STARIJI PIONIRI

POMORAC 1921-RUDAR 4:0

RUDAR: Damjanić, Dragovina, Poropat, Kanciani, Blašković, Malkić, Škopac, Osmić, Begović, Hrvat, Smolica

Još su igrali: Halilčević, Belušić

Trener: Dario MILEVOJ


NS RIJEKA – KADETI

LOKOMOTIVA-RUDAR 4:0

RUDAR: Pozderović, Stojić, Radola, Baskijera, Gušić, Biljuh, Černjul M. (55-Ivančić), Kozić, Peršić, Belo, Licul (59-Vidak)

Trener: Dragan NAČINOVIĆ


NS RIJEKA – JUNIORI

LOKOMOTIVA-RUDAR 3:2

Strijelci: 0:1 Mladen Božičević 41′, 0:2 Erik Černjul 55′

RUDAR: Blažina, Bugarin, Božičević, Batelić, Licul, Lazarić, Miletić (57-Alić), Černjul E. (77-Belušić), Višković, Bilić, Maksenčuk (84-Sergović)

Trener: Ljubomir VILIĆ