Bilić potpisao pristupnicu matičnom klubu

Mladi talentirani Anton Bilić nova je akvizicija našeg kluba. Ovaj 18-godišnjak karijeru je počeo u Rudaru, a nastavio u Rijeci gdje je lani igrao za kadetsku momčad u Prvoj hrvatskoj ligi. Po isteku stipendijskog ugovora pokušao je pronaći novi klub, a na kraju se izbor suzio na Istru 1961, gdje je trebao igrati za juniorsku momčad u Prvoj hrvatskoj ligi, i naš klub.

Antonio se na kraju odlučio za povratak u Rudar u želji da se okušati u seniorskoj konkurenciji. Osim za seniore Bilić će na proljeće igrati i za juniorsku momčad koju očekuje zajednička liga s riječkim i ličkim klubovima, te za kadetsku na Kvarnerskoj rivijeri krajem svibnja ove godine.

Njegovim angažmanom klub je definitivno zaključio ovosezonski prijelazni rok te tako nastavio politiku oslonca na mlađi kadar, i to uglavnom igrače ponikle u vlastitom igračkom pogonu.

Updated: 14/02/2016 — 20:50