OMLADINSKI POGON: Naviknuli nas na bolje

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kako su mlađi i stariji pioniri „odmarali“ jer su bili slobodni ovog vikenda, škola nogometa NK Rudar odigrala je četiri susreta. Bod je osvojila Kožljanova selekcija U10 koja se takmiči sa godinu starijima dok su mlađi pioniri koju igraju na županijskom nivou pobijedili pogocima Kalebić Osipa i Peršića.

 

U9 JUG A

MLADOST – RUDAR 4:2

Strijelci: Ivor Klapčić i Petar Mitrović

 

RUDAR: Juričić, Mehmedović, Diminić, Mauro, Mitrović, Radić, Krasnići, Klapčić, Jelić, Smolica, Vlačić, Murtić, Memić

Trener: Alen RAŠUO

 

U11 JUG B

MARČANA – RUDAR II 0:0

 

RUDAR II: Todorović, Musić, Dudić, Bilić, Đokić, Milevoj, Jakovljević, Lanca, Smoković, Franković, Šiljić, Blašković, Dusman, Žunić, Jelušić, Movrić

Trener: Mauricio KOŽLJAN

 

U11 JUG A

MLADOST – RUDAR 1:0

 

RUDAR: Mohorović L., Fonović, Kiršić, Mohorović M., Zupičić, Banak, Martić, Miskić, Čenaj, Nišić, Matošević, Nedog

Trener: Dino ČERNJUL

 

NSŽI – MLAĐI PIONIRI

GALIŽANA – RUDAR II 1:2

Strijelci: 1:1 Kalebić Osip 48′, 1:2 Peršić 56′-11m

 

RUDAR II: Osmić, Tenčić, Franković S., Peruško, Černjul B., Peršić, Stojak, Rašuo, Memćaj, Kalebić Osip, Fonović

Još su igrali: Vidalli, Hrelja, Filipas, Pavlić, Rocco, Načinović, Pappalardo

Trener: Doris FONOVIĆ

 

Kadeti i juniori igrali su derbije u Poreču protiv direktnih konkurenata za nešto što se može okarakterizirati jesenskim naslovom, iako se natjecanje nastavlja sa klubovima iz riječke regije. Upisali su dva poraza, no bez obzira na to plasirali su se među osam najboljih momčadi nogometnog središta Rijeka.

 

NS RIJEKA – SKUPINA ISTRA – KADETI

JADRAN – RUDAR 2:1

Strijelci: 1:1 Griparić 51′

 

RUDAR: Pozderović, Stojić (od 7. Biljuh), Hrvatin (od 80. Uhač), Baskijera (od 19. Načinović), Peršić, Vidak, Gušić, Černjul M., Kozić, Ivančić (od 64. Faraguna), Griparić

Trener: Dragan NAČINOVIĆ

 

NS RIJEKA – SKUPINA ISTRA – JUNIORI

JADRAN – RUDAR 3:1

Strijelci: 1:1 Načinović 63′

 

RUDAR: Blažina, Belušić (od 46. Sergović), Božičević, Džekić, Lazarić, Miletić, Černjul E. (od 63. Načinović), Višković, Glavičić, Peršić (od 58. Batelić), Alić

Trener: Ljubomir VILIĆ